اعطای نمایندگی شرکت حکمت

  • چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 22:46

اخبار => اخبار

شرکت حکمت به منظور گسترش دامنه فعالیت‌های خود و در راستای دستیابی همه مردم کشور عزیزمان به محصولات و خدمات با کیفیت این مجموعه از سراسر ایران نمایندگی می‌پذیرد.
اعطای نمایندگی شرکت حکمت

به گزارش باشگاه در و پنجره و نما و به نقل از روابط عمومی شرکت حکمت با توجه به راه‌اندازی خط تولید و رنگ پروفیل آلومینیوم از سال 1396 و در راستای گسترش فعالیت خود و به منظور دسترسی ساده‌تر به محصولات و خدمات با کیفیت این مجموعه اقدام به اعطای نمایندگی فعال و پویا در سراسر کشور نموده است.

شرکت حکمت از سال 1347 شروع به ساخت درب و پنجره آلومینیوم نموده، درسال 1360 اولین طرح اختصاصی خود را به انجام رسانیده، در سال 1378 در جهت توسعه تولیدات و بالا بردن ظرفیت تولید خود مبادرت به خرید و تجهیز کارخانه در و پنجره‌سازی نمود و با توجه به تجربه و حساسیت موجود در زمینه کیفیت پروفیل، درسال 1396 خط تولید و رنگ پروفیل را نیز در دستور کارخود قرارداده است.

در این گزارش آمده است:

محصولات و خدماتی که آماده کرده‌ایم در مناطق تحت پوشش ما مورد استفاده مشتریان قرار می‌گیرد ولی برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و کمیت بیشتر در دامنه وسیع‌تر جغرافیایی، نیازمند همکاری علاقمندان به موضوع کاری‌مان در شهرهای مختلف هستیم.

برای اینکه همکاری‌های بلند مدت و پایداری را با طرف‌های همکاری برقرار کنیم برنامه‌ریزی گسترده‌ای صورت داده‌ایم تا نمایندگان ما بتوانند منافع بالایی را از محل تعامل با ما کسب کنند، نمایندگان ما عضوی از خانواده کسب و کار " حکمت " هستند و همواره خود را مکلف به حمایت و پشتیبانی از آنها می‌دانیم.

اگر علاقه دارید تا نماینده ما در شهر محل سکونت خود باشید با ما در ارتباط باشید، امیدواریم بتوانیم باهم به توافق رسیده و همکاری‌های سودمند و بلند مدتی را آغاز کنیم.

شرکت حکمت ، تولیدکننده پروفیل حکمت یکی از شرکت‏‌های معتبر و فعال در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم است که اخیرا پروفیل خود را با برند حکمت به بازار عرضه کرده است.

علاقمندان به دریافت نمایندگی در اقصی نقاط کشور می‌توانند با شماره ‏تلفن ‏021-22201220 تماس حاصل فرمایند و از جزئیات مربوط به نحوه‌ی همکاری مطلع گردند.


تعداد بازدید : 97

ارسال نظر

ارسال