آغاز جانمایی غرفه‌ها در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته

  • شنبه 27 اردیبهشت 1399 ساعت 17:5

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: جانمایی متقاضیان گروه آلومینیوم جهت مشارکت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۲/۳۰ آغاز خواهد شد.
آغاز جانمايي غرفه‌ها در دوازدهمین نمايشگاه بين‌المللي در و پنجره و صنايع وابسته

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نقل از ستاد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران، متقاضیان گروه آلومینیوم ضروری است از ساعت تعیین شده به وب‌سایت نمایشگاه مراجعه نموده و از قسمت ورود به پنل کاربری،username و password خود را که به هنگام انجام پیش ثبت‌نام از همین وب‌سایت دریافت نموده‌اند وارد نمایند.

نقشه‌های تقسیم‌بندی شده‌ی سالن‌ها در گروه آلومینیوم از هم‌اکنون در وب‌سایت نمایشگاه قابل مشاهده هستند، متقاضیان محترم می‌توانند وضعیت نقشه‌ها و غرفه‌ها را بررسی نمایند تا در زمان ثبت نام و جانمایی از پیش‌زمینه‌ی ذهنی مناسب برخوردار باشند.

همانگونه که قبلاً نیز اعلام شده است، غرفه‌های ویژه خارج از سیستم جانمایی آنلاین در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. لذا متقاضیانی که غرفه‌ی ویژه‌ی آنها مشخص و معرفی شده است نیازی به انتخاب غرفه به صورت آنلاین ندارند.

با توجه به اینکه سالن مربوط به گروه آلومینیوم شامل سالنهای 31A و 31B  می‌باشند، این گروه فقط امکان دسترسی و رؤیت همین دو سالن را خواهند داشت و امکان باز شدن سالن‌های دیگر و رؤیت آنها وجود ندارد.

اولین فاکتور در انتخاب غرفه‌ها، اولویت زمانی مراجعه به وب‌سایت است. بدیهی است متقاضیانی که زودتر به سایت مراجعه نمایند امکان انتخاب‌های بیشتری خواهند داشت.

متقاضیان محترم می‌باید پس از باز شدن سایت، درصورت بروز مشکل در جانمایی با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل نمایند.


تعداد بازدید : 1758

ارسال نظر

ارسال