برگزاری نمایشگاه فناوری ربع رشیدی با حمایت هافمن

  • یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 16:27

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما؛ هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری‌های ربع رشیدی با حمایت همه‌جانبه خانواده بزرگ هافمن در تبریز برگزار شد.
برگزاری نمایشگاه فناوری ربع رشیدی با حمایت هافمن

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نقل از روابط عمومی هافمن، هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری‌های ربع رشیدی با حمایت همه‌جانبه هافمن به‌عنوان اسپانسر طلایی Rinotex 2019 از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد.

عصر روز دوشنبه 13 آبان سال جاری هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری‌های ربع رشیدی معروف به رینوتکس ۲۰۱۹ با حضور مسئولان استانی و ملی گشایش یافت. این نمایشگاه تا ۱۷ آبان ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در نمایشگاه بین‌المللی تبریز پذیرای عموم بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به فناوری‌های نوین بود.

در مدت برپایی این نمایشگاه، حدود ۳۰ رویداد فناورانه شامل نشست‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی‌های علمی و رویدادهای استارتاپی برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ طرح، ایده و محصول فناورانه و دانش‌بنیان در معرض دید عموم قرار گرفت. ثبت‌نام طرح‌های فناورانه برای شرکت در این دوره از نمایشگاه نسبت به دوره گذشته ۲ برابر شده و از مجموع طرح‌های ثبت‌نام شده، ۴۵۶ طرح مربوط به خارج از آذربایجان شرقی بود.


تعداد بازدید : 468

ارسال نظر

ارسال