برگزاری هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی تبریز با حمایت وین‌تک

  • یکشنبه 19 آبان 1398 ساعت 15:20

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز موسوم به رینوتکس 2019 با حمایت و اسپانسری شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تبریز برگزار گردید.
برگزاری هفتمین نمایشگاه ربع رشیدی تبریز با حمایت وین‌تک

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نقل از روابط عمومی وین تک، هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی RINOTEX2019  از روز دوشنبه 13 آبان ماه 1398 و طی مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس خانه معدن ایران، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و مسئولان استانی در تبریز آغاز به کار کرد و روز جمعه 17 آبان ماه 1398 به کار خود پایان داد.

این نمایشگاه با هدف کمک به تجاری‌سازی فناوری، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب‌وکار، شناسایی و معرفی نوآوری‌ها و اختراعات فناورانه و طرح‌ها و ایده‌های دانش‌محور، معرفی فناوری‌ها و بسترسازی برای کاربردی کردن توانمندی‌های پژوهشی و معرفی نیازمندی‌های فناورانه نهادها، دستگاه‌ها و بنگاه‌های تولیدی و خدماتی برگزار گردید.

ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش‌های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری‌های فناورانه منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، ایجاد فضای مناسب کسب‌وکار برای نخبگان و شکل‌گیری شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش‌بنیان از دیگر اهداف این نمایشگاه بود.

در آخرین روز نمایشگاه وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت جناب آقای دکتر رحمانی بهمراه جناب آقای دکتر پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی از این نمایشگاه بازدید به‌عمل آوردند.


تعداد بازدید : 259

ارسال نظر

ارسال