برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ساختمان و عمران کیش

  • چهارشنبه 8 آبان 1398 ساعت 15:8

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: نمایندگان ۱۰۵ شرکت داخلی و خارجی در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش گردهم می‌آیند.
برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ساختمان و عمران کیش

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نقل از روابط عمومی اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی معاونت پشتیبانی، برنامه‌ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران و دبیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان کیش، با بیان این مطلب گفت: ۸ تا ۱۱ آبانماه سال جاری، بزرگان صنعت ساختمان در جزیره کیش برای ارائه آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان گردهم می‌آیند.

وی ادامه داد: پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان کیش با حضور ۱۰۵ شرکت داخلی و نمایندگان شرکت‌های خارجی در مساحتی بالغ بر ۴ هزار و ۳۰۰ متر از تاریخ ۸ تا ۱۱ آبانماه سال جاری برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان کیش در پاسخ به این سوال که شرکت‌های خارجی که در نمایشگاه امسال شرکت دارند از کدام کشورها هستند؟ اظهارداشت: نمایندگان ۱۵ شرکت عراق، افغانستان، امارات متحده عربی، آلمان، ترکیه، قطر، چین، مصر، ایتالیا، تایلند، امارات، فرانسه، مجارستان، اسپانیا، کره‌جنوبی حضور در نمایشگاه پانزدهم صنعت ساختمان کیش را قطعی کرده‌اند.

مطیع جهانی با اشاره به گروه های کالایی این نمایشگاه تصریح کرد: شرکت کنندگان امسال در  ۸ گروه کالایی دستاوردها و محصولات خود را ارائه خواهند کرد. به گفته این مقام مسئول، این ۸ گروه کالایی شامل مصالح پایه‌ای ساختمانی و سیستم‌های سازه‌ای، ابزار و ماشین‌آلات ساختمانی و خط تولید مصالح، نازک‌کاری، معماری و دکوراسیون داخلی و فضای باز، خدمات مهندسی و حرفه‌ای و بازار سرمایه، لوازم و تأسسیات مکانیکی ساختمان، تشکل‌های حرفه‌ای، آموزش، انتشارات و تبلیغات، لوازم و تأسسیات برقی، الکترونیکی و امنیتی ساختمان، عمران و خدمات شهری و آسانسور، بالابر و سیستم‌های متحرک خواهد بود.

وی در خصوص برنامه‌های جانبی نمایشگاه پانزدهم صنعت ساختمان کیش بیان داشت: بازدید تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضا کمیسیون عمران، مقامات عالی‌رتبه دولتی و اعضا کمیسیون‌های تخصصی مسکن و دانش بنیان اتاق تعاون ایران از نمایشگاه برای ارائه دستاوردها و ظرفیت‌های بخش تعاون در حوزه مسکن، بازدید شهرداران و اعضا محترم شورای اسلامی شهر استان‌های همجوار، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در راستای ارتباط علم و صنعت در حوزه ساختمان با همکاری دانشگاهای معتبر ملی، پروژه احصاء نیازهای فناورانه مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان در راستای رفع نیازهای صنعت از طریق متخصصان داخلی و با تکیه بر تولید ملی و بازدید میدانی مشارکت کنندگان از پروژه‌های درحال احداث جزیره کیش از مهم‌ترین برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

دبیر اجرایی پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان خاطرنشان کرد: ارائه آخرین دستاوردهای تولیدی در حوزه صنعت ساختمان با تکیه بر توان داخلی در سال رونق تولید ملی، حضور تولیدکنندگان ملی و مشاوران و پیمانکاران در جهت اهداف و برنامه های سرمایه گذاری در جزیره کیش، رونمایی از تولید چهارچوب فلزی عایق با توسعه استاندارهای اروپا برای هر کارآیی با تکنولوژی آلمان برای اولین بار در ایران بدون نمونه مشابه داخلی قبلی از شاخص ترین ویژگی‌های این نمایشگاه است.


تعداد بازدید : 245

ارسال نظر

ارسال