جای خالی شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان باکو

  • چهارشنبه 2 آبان 1397 ساعت 15:56

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان روز سه شنبه با حضور نزدیک به 250 شرکت از 22 کشور از جمله یک شرکت ایرانی در باکو گشایش یافت .
جای خالی شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان باکو

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما؛ نمایشگاه بین‌المللی ساختمان که پس از استقلال جمهوری آذربایجان همه ساله در این کشور برگزار می‌شود و فرصتی برای شناخت بازار ساختمان این کشور و منطقه به شمار می‌رود .

علاوه بر انواع مصالح ساختمانی، نوآوری‌های این حوزه نیز از سوی شرکت‌های مختلف در این نمایشگاه بین‌المللی به نمایش گذاشته می‌شود.

شرکت 'پلیمر گلپایگان' اصفهان، تنها شرکت ایرانی است که در این نمایشگاه حضور یافته و محصولات تولیدی خود شامل کابل برق، لوله، اتصالات پلیمر برای آبرسانی و زهکشی را به نمایش گذاشته است .

شکیبا کاوه مدیر صادرات این شرکت ایرانی با اشاره به اینکه شرکت پلیمر گلپایگان برای نخستین بار در نمایشگاه بین‌المللی باکو حضور دارد، گفت:هدف از شرکت در این نمایشگاه بررسی شرایط بازار ساختمان جمهوری آذربایجان است .

وی افزود: محصولات تولیدی ایران برای استفاده در حوزه ساختمان باکیفیت و در مقایسه با کشورهای دیگر ارزان‌تر است و با توجه به نزدیکی مسافت میان ایران و جمهوری آذربایجان، محصولات ایرانی قابل رقابت در بازار این کشور است .

ناظم محمداف رئیس شرکت تولیدی 'دلفین کاسپی' جمهوری آذربایجان نیز گفت: علاقمند به همکاری با شرکت‌های ایرانی در عرصه تولید مصالح ساختمانی هستیم تا این محصولات را در بازارهای جمهوری آذربایجان، قزاقستان و ازبکستان عرضه کنیم .

وی لوله‌ها و اتصالات پلیمری تولید ایران را بسیار باکیفیت عنوان کرد و گفت: پیشتر برخی محصولات باکیفیت پایین از ایران به جمهوری آذربایجان صادر می‌شد، ولی در سال‌های اخیر شاهد ورود کالاهای با کیفیت از جمله مصالح ساختمانی تولید ایران به آذربایجان و کشورهای منطقه.


تعداد بازدید : 95

ارسال نظر

ارسال