جلسه هیأت‌مدیره انجمن با برنامه فعال‌سازی کارگروه‌های تخصصی

  • شنبه 2 شهریور 1398 ساعت 12:36

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: جلسه هیأت‌مدیره انجمن در، پنجره و نمای ساختمانی استان تهران روز یکشنبه مورخ 27/5/98 با حضور اعضای هئیت مدیره و جمعی از نمایندگان هیأت‌مدیره در انجمن برگزار شد.
جلسه هیأت‌مدیره انجمن با برنامه فعال‌سازی کارگروه‌های تخصصی

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما، در این جلسه ضمن معرفی اعضای جدید انجمن، راهکارهای فعال‌سازی مجدد کارگروه‌های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد  تا هر کارگروه برنامه‌های خود را ظرف یک هفته به انجمن ارائه دهد و با توجه به نیازهای صنف و صنعت در و پنجره، بر فعالیت بیشتر کارگروه‌های آموزش، استاندارد و کارگروه حقوقی تأکید گردید. در این خصوص تعیین شد تا کارگروه‌ها به‌صورت هفتگی نسبت به برگزاری جلسات و ارائه برنامه‌های آتی اقدام و به‌صورت ماهیانه گزارشات عملکرد را به اعضاء ارائه دهند.

همچنین در این جلسه گزارش جلسات برگزار شده با اداره استاندارد به مقوله استاندارد ارائه شد و نیاز مبرم این صنعت مطرح گردید و طبق گزارشات انشا... با همکاری اداره استاندارد، یک دوره آموزشی در خصوص استاندارد برگزار خواهد شد.

یکی از دستاوردهای انجمن حضور و مشارکت در برگزاری کمپین نما است که به همت شهرداری تهران و با اسپانسری انجمن در حال اجرا است این کمپین هر هفته در یک منطقه شهرداری برگزار و کارگاه‌های آموزشی حول طراحی و مهندسی و اجرای نما در آن برگزار می‌شود. و انجمن هم در این کمپین در 3 موضوع دوره‌های آموزشی برگزار خواهد نمود.

از مباحث دیگر جلسه تأکید بر اتمام قرارداد تیپ برای شرکت‌های مجری در و پنجره و نما بود که با توجه به خلاء‌های موجود در قراردادهایی که معمولاً از طرف واحدهای کارفرمایی به شرکت‌های مجری ارائه می شود، خسارات بسیاری را متوجه شرکت‌های پیمانکار و مجری می‌نماید که در این رابطه مقرر شد قرارداد تیپ که با همکاری واحد‌های حقوقی درحال اتمام هست فوراً در دستور کارکارگروه حقوقی قرار گرفته و با تکمیل آن در اسرع وقت در اختیار اعضا و شرکت‌ها قرار گیرد.


تعداد بازدید : 424

ارسال نظر

ارسال