شروع به کار آزمایشگاه تخصصی رنگ شرکت دارنا پارسه

  • دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 15:13

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت «آلومینیوم دارنا» به‌منظور حفظ، ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت محصولات خود شروع به کار کرد.
شروع به کار آزمایشگاه تخصصی رنگ شركت دارنا پارسه

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نقل از روابط عمومی شرکت آلومینیوم دارنا پارسه، آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت «آلومینیوم دارنا» به‌منظور حفظ، ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت محصولات خود، در راستای پیاده‌سازی استاندارد بین‌المللی صنعت رنگ پودری الکترواستاتیک، به‌صورت یک واحد مستقل در این شرکت فعالیت دارد و با در اختیار داشتن تجهیزات دقیق آزمایشگاهی و حضور متخصصین برجسته به انجام آزمون‌های خاص و دقیق در تمامی مراحل تولید، به ترویج محصولات استاندارد با هدف افزایش ضریب کیفیت محصولات می‌پردازد.

به‌منظور اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی، واحد کنترل کیفی شرکت آلومینیوم دارنا دارای آزمایشگاهی مجهز و مدرن می‌باشد که پیوسته اقدام به پایش محصولات تولیدی شرکت می‌نماید. آزمایشگاه این مجموعه یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌های شمال کشور در صنعت رنگ‌آمیزی الکترواستاتیک است که با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات اروپایی نظیر دستگاه سنجش ضخامت رنگ (paint thickness)، سنجش چسبندگی رنگ (Cross cut)، سنجش صافی سطح (Roughness Tester)، سنجش مقاومت رنگ در برابر خمش (flexural test)، سنجش مقاومت رنگ در برابر ضربه (Impact tester)، سنجش سختی آلومینیوم پیش از رنگ آمیزی (Hardness Test)، سنجش رنگ خام (Pyknometer)، سنجش زیر ساخت‌های پیش از رنگ آمیزی (PH Meter, TDS Meter) و... قادر به بررسی کلیه ابعاد فیزیکی، مکانیکی و کیفی محصول نهایی به صورت مداوم در حین فرآیند تولید می‌باشد.


تعداد بازدید : 148

ارسال نظر

ارسال