شرکت پنجره آسا از سوی سازمان حامیان حقوق مصرف‌کنندگان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت

  • سه شنبه 21 اسفند 1397 ساعت 10:34

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: شرکت پنجره آسا در مراسم "تجلیل از شرکت‌های حامی حقوق مصرف‌کنندگان"، از سوی سازمان حامیان حقوق مصرف‌کنندگان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.
شرکت پنجره آسا از سوی سازمان حامیان حقوق مصرف‌کنندگان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما به‌نقل از روابط عمومی شرکت پنجره آسا، در این مراسم که در اتاق بازرگانی، صنعت و معدن استان اصفهان برگزار گردید، این واحد به پاس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان براساس شاخص‌هایی مانند رعایت ضوابط قیمت‌گذاری، نداشتن زیان مالی، تولید، اطلاع‌رسانی قیمت به مصرف‌کننده، رعایت ضوابط فروش اقساطی، رضایت مشتری و کیفیت و خدمات پس از فروش انتخاب گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در این مراسم گفت: نهادینه‌کردن فرهنگ احترام و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و تشویق واحدهای تولیدی و خدماتی به حمایت مؤثر از حقوق مصرف‌کنندگان ازطریق فعالیت‌های تشویقی و ترغیبی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است.

اسرافیل احمدیه افزود: تجلیل از شرکت‌های حامی حقوق مصرف‌کنندگان، درواقع گرامیداشت خدمات شرکت‌های است که در مسیر حمایت از حقوق مصرف‌کننده، خدمات و اقدامات خوب و مناسبی ارائه می‌کنند.

وی با بیان این‌که کیفیت مناسب به‌عنوان یکی از مهمترین شاخص‌های انتخاب شرکت‌ها محسوب می‌شود، اضافه کرد: بنگاه‌های اقتصادی باید محصول یا خدمت باکیفیت مناسب و قیمت عادلانه را در فضای رقابتی و سالم ارائه کنند.

وی همچنین مهمترین علل نارضایتی مصرف‌کنندگان را بازار غیررقابتی و نامتوازن، شبکة توزیع سنتی و تعدد واسطه‌ها، توجه کمتر به قوانین حقوق مصرف‌کنندگان، غیرفعال‌بودن برخی تشکل‌های مردم‌نهاد و استقبال برخی فروشندگان از گرانی برشمرد.

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان اصفهان نیز در این مراسم گفت: تولیدکننده و مصرف‌کننده دربرابر هم، حقوق و تکالیفی برعهده دارند.

ابراهیم جلیلی افزود: تولیدکننده و فروشنده وظایف و تعهداتی در راستای کمیت و کیفیت ارائه کالا و خدمات به مصرف‌کننده برعهده دارند.

وی با بیان این‌که شفافیت در اقتصاد اداری یکی از حقوق مصرف‌کنندگان است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد، اظهار داشت: مجموعه‌های اداری برای شفافیت، باید اطلاع‌رسانی دقیقی هم داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف اصفهان نیز در این مراسم، رعایت حقوق مصرف‌کننده را نیازمند فرهنگ‌سازی در جامعه دانست و گفت: نهادینه‌کردن فرهنگ رعایت حقوق مصرف‌کننده و تولیدکننده با فرهنگ‌سازی در جامعه انجام خواهد شد.

رسول جهانگیری با بیان این‌که همة تولیدکنندگان هم به نوعی مصرف‌کننده هستند، افزود: تولید و ارائه کالای باکیفیت و مرغوب، مهمترین شیوة رعایت حقوق مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود.

سعید کسائی‌فر، مدیرعامل شرکت پنجره آسا نیز در این مراسم اظهار داشت: شرکت پنجره آسا با طراحی مقاطع درب و پنجره و نمای مدرن و به‌عنوان تولیدکنندة برتر کشوری با کیفیتی رقابتی با محصولات خارجی تولیدات خود را در راستای رضایت مشتریان و مصرف‌کنندگان خود طراحی و برنامه‌ریزی نموده است.

وی افزود: این شرکت به‌عنوان یک شرکت خدمات‌محور با پاسخگویی به نیاز مشتریان در زمان مدت گارانتی و بعد از آن، وظیفة سازمانی آسا است و می‌بایست پاسخگوی آن باشد و موفقیت حاضر نیز جز با اعتماد مشتریان و تلاش همکاران و نمایندگان این شرکت در سراسر کشور حاصل نمی‌شده است.

لازم به یادآوری است شرکت پنجرة آسا، اردیبهشت‌ماه امسال همزمان با اختتامیه پنجمین کنفرانس بین‌المللی آلومینیوم ایران به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر کشوری و در راستای ویژگی‌های بارز تعالی سازمانی از طرف سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با لوح "تعالی سازمانی" مورد تقدیر قرار گرفت.

اصفهان با بیش از 9 هزار واحد تولیدی و صنعتی، صنعتی‌ترین استان کشور به‌شمار می‌آید.


تعداد بازدید : 81

ارسال نظر

ارسال