غوغای نمای مدرن با آجر سفید

  • یکشنبه 8 مهر 1397 ساعت 16:26

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: معمار این سازه، تیم طراحی مک است که این نمای ساختمانی زیبا را با نمای سیاه و سفید در ملبورن (استرالیا) ساخته است.
غوغای نمای مدرن با آجر سفید

به‌گزارش باشگاه در و پنجره و نما، ویژگی این نما انعطاف‌پذیری آن متناسب با نیاز‌های خانوادگی است. مثلا پنجره‌ بزرگ در نما در فصل تابستان برای تهویه هوا قابل استفاده و تنظیم است. همچنین اتاق‌های داخلی که با استقلال نسبی ساخته شده‌اند و جدا از ساختمان اصلی قرار گرفته اند، قابل تبدیل به اتاق کار یا خواب هستند.

در این نمای جذاب و هیجان‌انگیز از ترکیب با آجر سفید استفاده شده است.

این خانه برای خانواده‌ای با دو پسر نوجوان طراحی شده و از اینرو حالت جنب و جوش و سرزندگی دارد.

این نما یکی از نشانه‌های تطبیق خانه‌های ویلایی و دلباز در فضای شهری است و طراحان در این زمینه کاملاً موفق عمل کرده اند.

ترکیب رنگ سیاه و سفید در نمای ساختمان، شیکی و صنعتی‌شدن را به نمای آجری بخشیده است.همچنین آجرهای سفید کلاسیک و خودمانی بودن را برای نمای ساختمان به ارمغان آورده‌اند.

طراحی نما به سبک شیروانی نوعی نوستالژی را در نمای ساختمان تداعی می‌کند.

آجرهای کار شده در نما به شکل یکی در میان، ۹۰ میلی‌متر از بدنه اصلی فاصله می‌گیرند و به جای خود باز می‌گردند. یعنی به شکلی نامسطح و سه‌بعدی در ساختمان کار گذاشته شده‌اند تا جلوة نمای آجری چند برابر شود.

ویژگی این نما انعطاف‌پذیری آن متناسب با نیازهای خانوادگی است. مثلا پنجرة بزرگ در نما در فصل تابستان برای تهویه هوا قابل استفاده و تنظیم است. همچنین اتاق‌های داخلی که با استقلال نسبی ساخته شده‌اند و جدا از ساختمان اصلی قرار گرفته‌اند، قابل تبدیل به اتاق کار یا خواب هستند.

ارتباط نمای ساختمان با خیابان نیز امکان استفاده از خانه به‌صورت یک بنای تجاری را فراهم کرده است.


تعداد بازدید : 585

ارسال نظر

ارسال