در و پنجره آلومینیومی

۱- درب و پنجره لولایی نیز به دو گروه تقسیم می شود: ۱-۱- ترمال بریک ۱-۲- غیر ترمال بریک ( ساده) ۲- درب و پنجره کشویی نیز به دو گروه تقسیم می شود: ۲-۱- ترمال بریک ۲-۲- غیر ترمال بریک ( ساده ) در سیستم درب و پنجره آلومینیومی ساده ( غیر ترمال بریک ) محصولی اختصاصی توسط شرکت آلوکد ارائه می گردد که به دلیل ویژگی های خاص خود بسیار مورد توجه مشتریان قراردارد؛ ( سادگی و بهایی بسیار مناسب ( قابل مقایسه با PVC ) و آب بندی و هوا بندی بالا ) که در سیستم لولایی به نام Windoal و در سیستم کشویی به نام سری ( S 45 ) در حال عرضه میباشد.

همانطوری که می دانید هر درب و پنجره ای ویژگی های خاصی دارد که درب و پنجره آلومینیومی هم دارای ویژگی های متعددی می باشد، برخی از مهمترین ویژگی های عبارتند از

1- عملکرد گرمایی

یکی از مهمترین ویژگی هایی که درب و پنجره آلومینیومی دارد این است که عملکرد آن در حفظ گرمای درون ساختمان بسیار عالی و بی نقص می باشد. در واقع باید بدانید با استفاده از این درب و پنجره گرمایی که درون ساختمان وجود دارد به خوب یدر درون ساختمان حفظ می شود. بهره وری انرژی از طریق استفاده کردن از این درب و پنجره بسیار بیشتر می شود و به همین دلیل است که از این درب ها و پنجره ها بسیاری از افراد برای ساختمان خود استفاده می کنند. این درب و پنجره ها می توانند عمل جذب کردن و یا رفع کردن حرارت را بسیار بهبود ببخشند، به همین دلیل باید بدانید این ویژگی یکی از مهمترین و اساسی ترین ویژگی های این درب و پنجره ها همین ویژگی می باشد. در واقع استفاده کردن از درب و پنجره آلومینیومی به دلیل این ویژگی که دارد نسبت به بسیاری از درب و پنجره های دیگر به صرفه تر می باشد

 

  1. دوام و ماندگاری بسیار بالا :

دوام و ماندگاری که درب و پنجره آلومینیومی دارد نسبت به دیگر درب و پنجره ها بسیار بیشتر می باشد. از آنجایی که مقاومت به خوردگی در این درب و پنجره ها زیاد است موجب می شود عمر آنها طولانی تر شود  و همچنین نگهداری کردن از آنها بسیار آسان می باشد. مقاومت به هوازدگی در این درب و پنجره تا حدود زیادی بالا است و این ویژگی آن موجب می شود که این درب و پنجره دچار تک خوردگی، تورم و شکاف نشود. رنگ بندی هر یک از آنها به نحوی می باشد که خودتان می خواهید ، در واقع شما هر یک از رنگ هایی آن را که مایل باشید می توانید برای ساختمان خود انتخاب کنید.

  1. به صرفه بودن آن :

اگر شما هم به دنبال یکی از به صرفه ترین درب و پنجره می باشید باید درب و پنجره آلومینیومی را انتخاب کنید. چرا که این درب و پنجره نسبت به دیگر درب و پنجره ها کیفیت بسیار بالاتری دارند اگر شما می خواهید درب و پنجره به صرفه و با قیمت مناسبی را خرید کنید، بدون شک این درب و پنجره ها را انتخاب کنید.

 

  1. انعطاف در طراحی :

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهمی که درب و پنجره آلومینیومی دارد این است که انعطاف پذیری و مقاومت آن بسیار بالا می باشد. انعطاف پذیری این درب و پنجره در طراحی کردن آن هم می باشد، یعنی شما می توانید در هر سبک و طرحی که مایل هستید این درب و پنجره ها را طراحی کنید. برخی از افراد ترجیح می دهند طرح های مورد نظر خود را بر روی درب و پنجره ها اجرا کنند، این دسته از افراد هر نوعی را که مایل باشند را می توانند بر روی درب و پنجره های خود طراحی کنند. طیف های رنگی که در این درب و پنجره وجود دارد هم بسیار متنوع می باشد و عملکرد حرارتی آن بسیار بالا و فوق العاده است.

برخی از افراد مایل هستند به طراحی درب و پنجره آلومینیومی خود جلوه چوبی شکل بدهند که این دسته از افراد می توانند پوشش هایی را که نام آن فیلم دکورال است را بر روی درب و پنجره های خود اجرا کنند. این دسته از طراحی ها برای نمای بیرونی و داخلی مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع زیبایی نمای ساختمان را بسیار زیباتر و جذابتر می کند. از آنجایی که این درب و پنجره ها در انواع رنگ ها و طرح ها تولید می شوند و قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارند در هر نوع ساختمانی می توانید از آنها استفاده کنید.

  1. بازیافت پذیری :

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که درب و پنجره آلومینیومی دارد این است که با مواد و متریال هایی تولید می گردد که قابل بازیافت می باشند.اعتباری که این دسته از درب و پنجره ها دارند بسیار نسبت به دیگر متریال ها بیشتر است و به همین دلیل در بازار شناخته شده تر می باشند و افراد زیادی از آنها برای ساخت ساختمان خود استفاده می کنند.

  1. مقاومت بالا :

متریال هایی که درب و پنجره آلومینیومی به کار رفته است بسیار عالی و باکیفیت می باشد، به همین دلیل در برابر هر ضربه و خوردگی مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. برخی از افراد که مقاومت و ضد ضربه بودن درب و پنجره ها برایشان اهمیت دارد این نوع را انتخاب می کنند

)