بنیان‌گذار فناور پلاستیک سپاهان (سی‌فور) درگذشت

  • چهارشنبه 4 مرداد 1402 ساعت 12:35

اخبار => اخبار

باشگاه در و پنجره و نما: با نهایت تاسف درگذشت جناب آقای دکتر ابوالقاسم مرادی بنیان‌گذار شرکت فناور پلاستیک سپاهان را به اطلاع می رساند.
بنیان‌گذار فناور پلاستیک سپاهان (سی‌فور) درگذشت

باشگاه در و پنجره و نما- دکتر ابوالقاسم مرادی نخبه صنعتی و بنیان‌گذار چندین مجموعه تولیدی و صنعتی ازجمله مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان دار فانی را وداع گفت.

دکتر ابوالقاسم مرادی بنیان‌گذار مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان یکی از شخصیت‌های برجسته صنعت کشور به شمار می‌آمد. وی در سال 1359 به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران مجموعه معظم گازسوزان برای اولین بار در کشور تولید تجهیزات گازی ازجمله کنتور، رگلاتور و… را آغاز کرد که هم‌اکنون با بیش از 1250 نفر نیروی کار مستقیم در حال فعالیت است.

وی همچنین از سوی کانون مدیران ماشین‌‎ساز و صنایع فلزی استان اصفهان به‌عنوان نخبه صنعتی استان اصفهان در سال 94 معرفی شد.

بهمن ماه 1401 نیز از دکتر ابوالقاسم مرادی، به عنوان چهره ماندگار زیست‌بوم دانش‌بنیان و پیشکسوت عرصه صنعت کشور در دانشگاه اصفهان تجلیل شد.

شرکت فناور پلاستیک سپاهان اصفهان از سال 1385 تولید محصولات یوپی‌وی‌سی و دبلیوپی‌سی در ایران را آغاز کرده و در سال 1393 از سوی سازمان توسعه تجارت به‌عنوان صادرکننده نمونه در استان اصفهان برگزیده شده است.

باشگاه خبری در و پنجره و نما این ضایعه را به خانواده محترمشان و کلیه همکاران تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی مسالت می نماییم. 


تعداد بازدید : 59

ارسال نظر

ارسال