سارق منزل با هشیاری رنگ کار ساختمان به دام افتاد

  • یکشنبه 17 شهریور 1398 ساعت 15:9

اخبار => سایر رسانه ها

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش از دستگیری یک سارق منزل و کشف اموال سرقتی از آنان خبر داد.
سارق منزل با هشیاری رنگ کار ساختمان به دام افتاد

به گزارش باشگاه در و پنجره و نما

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مجتبی سهرابی منش در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت یک بامداد پنجشنبه هفته گذشته مأموران عملیات این کلانتری از طریق سامانه ۱۱۰ پلیسی در جریان یک فقره ورود به منزل توسط یک سارق با تخریب درب منزلی در محدوده این کلانتری قرار گرفتند و سریعاً به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: فرد تماس گیرنده که مردی ۴۰ ساله و در حال تعمیر ساختمان روبرویی محل وقوع سرقت بود در گفتگو با مأموران پلیس عنوان داشت: در حال رنگ کردن ساختمان بودم که متوجه سر و صدای همسایه شدم و بعد از آن متوجه شدم در واحد روبرویی قفل در تخریب شده و فردی وارد آنجا شده است.

سهرابی منش با اشاره به اینکه با حضور به موقع مأموران کلانتری سارق در داخل منزل دستگیر و تعدادی شیرآلات سرقتی از او کشف شد، افزود: با انتقال سارق به کلانتری پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و متهم علاوه بر سرقت شب جاری به سرقت از ساختمان کناری آنجا در شب نهم ماه جاری و سرقت یک دستگاه ابزار آلات و دریل از آن محل اعتراف کرد.

وی با اشاره به معرفی سارق به مرجع قضائی، گفت: متهم مدعی بود اموال را به صورت دست فروشی می‌فروشد و درآمد حاصل از این کار را نیز خرج مواد مخدر مصرفی خودش می‌کند.

کد خبر 4713977
مهسا شمس

تعداد بازدید : 87

ارسال نظر

ارسال