۹۵ طرح عمرانی در تاکستان به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود

  • شنبه 2 شهریور 1398 ساعت 14:30

اخبار => سایر رسانه ها

۹۵ طرح عمرانی در تاکستان به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود

به گزارش باشگاه در و پنجره و نما

به گزارش خبرنگار برنا از قزوین؛طاهری فرماندار تاکستان در خصوص برنامه های هفته دولت در شهرستان تاکستان افزود:این طرح‌ها در بخش‌های مختلف اقتصادی، کشاورزی، صنعتی، خدمات و ... افتتاح خواهند شد.
 طاهری با ارزیابی عملکرد دولت در سطح شهرستان طی یکسال گذشته، افزود: برنامه محور بودن ادارات و مدیران، بکارگیری نیروهای باانگیزه، جوان و تحصیل کرده، حفظ تولید و تثبیت وضعیت اشتغال، توجه به فناوری‌های نوین آبیاری قطره ای و بارانی و داربستی نمودن باغ‌ها از جمله سیاست‌های دولت در سطح شهرستان بوده که به خوبی به مرحله اجرا درآمده است.
 وی اضافه کرد:همچنین تلاش برای برقراری آرامش در شهرستان، بازدید از روستاها، برگزاری نشست با گروه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، جوانان، بانوان، سمن‌ها، تشکیل کارگروه‌های اقتصادی و سیاسی و توجه به برنامه‌های بلند مدت از دیگر فعالیت‌های دولت در شهرستان بوده است.
 فرماندار تاکستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: امروز هرچه داریم به برکت ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های شهدا و هدایت‌های داهیانه رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری است.
 وی ادامه داد:  امروز کشور ایران در منطقه و جهان در اوج اقتدار است و در حوزه‌های علمی، فناوری، هسته ای، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، پزشکی، صنایع هوا و فضا، نظامی و دفاعی به برکت نظام جمهوری اسلامی با محوریت مردم و رهبری به پیشرفت های خوبی دست یافته است.

تعداد بازدید : 48

ارسال نظر

ارسال